Constellations

Previous Constellations
 

 

Constellations of "Gardzienice" Theatre:

1977

Henryk Andruszko, Jan Bernad, Tomasz Rodowicz, Waldemar Sidor, Jan Tabaka, Wanda Wróbel

1978

Henryk Andruszko, Jan Bernad, Piotr Borowski, Tomasz Rodowicz, Jan Tabaka, Katarzyna Wilska, Wanda Wróbel

1979

Henryk Andruszko, Jan Bernad, Piotr Borowski, Mariusz Gołaj, Elżbieta Majewska, Jadwiga Rodowicz, Tomasz Rodowicz, Jan Tabaka, Wanda Wróbel, Anna Zubrzycka

1980

Henryk Andruszko, Jan Bernad, Piotr Borowski, Mariusz Gołaj, Sergio Hernandez, Elżbieta Majewska,Jadwiga Rodowicz, Tomasz Rodowicz,Jan Tabaka, Wanda Wróbel, Anna Zubrzycka ,Krzysztof Czyżewski

1981

Henryk Andruszko, Jan Bernad, Piotr Borowski, Krzysztof Czyżewski, Mariusz Gołaj, Jadwiga Rodowicz, Tomasz Rodowicz, Jan Tabaka, Wanda Wróbel, Anna Zubrzycka, (Urlich Hardt, Franz Hödl, Ralph Remsted)

1982

Henryk Andruszko, Jan Bernad, Piotr Borowski, Krzysztof Czyżewski, Mariusz Gołaj, Jadwiga Rodowicz, Tomasz Rodowicz, Małgorzata Sporek, Jan Tabaka, Wanda Wróbel, Anna Zubrzycka

1983

Henryk Andruszko, Jan Bernad, Piotr Borowski, Krzysztof Czyżewski, Mariusz Gołaj, Jadwiga Rodowicz, Tomasz Rodowicz, Waldemar Sidor, Małgorzata Sporek,
Jan Tabaka, Anna Zubrzycka (Ulrich Hardt, Franz Hödl,Wolfgang Niklaus, Susanna Philhoffer)

1984

Henryk Andruszko, Jan Bernad, Małgorzata Dżygadło, Mariusz Gołaj, Susanna Philhoffer, Jadwiga Rodowicz, Tomasz Rodowicz, Jan Tabaka, Anna Zubrzycka

1985

Henryk Andruszko, Mariusz Gołaj, Susanna Philhoffer, Jadwiga Rodowicz, Tomasz Rodowicz, Jan Tabaka, Sławomir Tomala, Anna Zubrzycka


1986

Henryk Andruszko, Mariusz Gołaj, Stanisław Kral, Susanna Philhoffer, Dorota Porowska, Jadwiga Rodowicz, Tomasz Rodowicz, Jan Tabaka, Anna Zubrzycka, Jim Ennis, Per Borg, Urlich Hardt, Slawomir Tomala

1987

Henryk Andruszko, Grzegorz Bral, Mariusz Gołaj, Stanisław Kral, Dorota Porowska, Jadwiga Rodowicz, Tomasz Rodowicz, Anna Zubrzycka, Slawomir Tomala

1988

Henryk Andruszko, Grzegorz Bral, Mariusz Gołaj, Susanna Philhoffer, Dorota Porowska, Jadwiga Rodowicz, Tomasz Rodowicz, Jan Tabaka, Sławomir Tomala, Anna Zubrzycka, Jan Bernad

1989

Henryk Andruszko, Grzegorz Bral, Mariusz Gołaj, Elżbieta Podleśna, Dorota Porowska, Jadwiga Rodowicz, Tomasz Rodowicz, Sławomir Tomala, Anna Zubrzycka, Maciej Rychly

1990

Henryk Andruszko, Grzegorz Bral, Mariusz Gołaj, Elżbieta Podleśna, Dorota Porowska, Jadwiga Rodowicz, Tomasz Rodowicz, Anna Zubrzycka

1991

Henryk Andruszko, Grzegorz Bral, Mariusz Gołaj, Elżbieta Podleśna, Dorota Porowska, Tomasz Rodowicz, Anna Zubrzycka

1992

Henryk Andruszko, Grzegorz Bral, Mariusz Gołaj, Elżbieta Podleśna, Dorota Porowska, Tomasz Rodowicz, Mariana Sadowska, Anna Zubrzycka

1993

Henryk Andruszko, Mariusz Gołaj, Marcin Mrowca, Elżbieta Podleśna, Tomasz Rodowicz, Mariana Sadowska, Anna Zubrzycka

1994

Henryk Andruszko, Mariusz Gołaj, Marcin Mrowca, Elżbieta Podleśna, Tomasz Rodowicz,Mariana Sadowska, Anna Zubrzycka, Jaroslaw Fret

1995

Catherine Corrigan, Mariusz Gołaj, Joanna Holcgreber, Marcin Mrowca, Dorota Porowska, Tomasz Rodowicz, Elżbieta Rojek, Mariana Sadowska,Henryk Andruszko

1996

Britta Forslund, Katrin Forsmo, Mariusz Gołaj, Joanna Holcgreber, Martin Essen-Möller, Marcin Mrowca, Tomasz Rodowicz, Elżbieta Rojek, Mariana Sadowska

1997

Henryk Andruszko, Britta Forslund, Katrin Forsmo, Mariusz Gołaj, Joanna Holcgreber, Martin Essen-Möller, Marcin Mrowca, Andrzej Paradowski, Dorota Porowska, Tomasz Rodowicz, Elżbieta Rojek, Maciej Rychły, Mariana Sadowska


1998

Britta Forslund, Katrin Forsmo, Mariusz Gołaj, Joanna Holcgreber, Martin Essen-Möller, Marcin Mrowca, Grzegorz Podbiegłowski, Dorota Porowska, Tomasz Rodowicz, Elżbieta Rojek, Mariana Sadowska, Maciej Rychły

1999

Britta Forslund, Katrin Forsmo, Mariusz Gołaj, Joanna Holcgreber, Martin Essen-Möller, Marcin Mrowca, Grzegorz Podbiegłowski,  Dorota Porowska, Tomasz Rodowicz, Elżbieta Rojek, Mariana Sadowska, Joanna Wichowska, Maciej Rychły

2000

Katrin Forsmo, Mariusz Gołaj, Joanna Holcgreber, Martin Essen-Möller,Marcin Mrowca, Grzegorz Podbiegłowski, Tomasz Rodowicz, Elżbieta Rojek, Mariana Sadowska, Joanna Wichowska, Maciej Rychły

2001

Anna Dąbrowska, Mariusz Gołaj, Joanna Holcgreber, Anna-Helena McLean, Marcin Mrowca, Grzegorz Podbiegłowski, Dorota Porowska, Tomasz Rodowicz, Elżbieta Rojek, Mariana Sadowska, Maciej Rychły

2002

Tomasz Rodowicz,Mariusz Gołaj, Dorota Porowska, Marcin Mrowca, Elżbieta Rojek,Joanna Holcgreber, Grzegorz Podbiegłowski,Anna-Helena McLean, Anna Dąbrowska, Maciej Rychły

2003

Tomasz Rodowicz, Mariusz Gołaj, Dorota Porowska, Marcin Mrowca, Elżbieta Rojek, Joanna Holcgreber, Grzegorz Podbiegłowski, Anna-Helena McLean, Anna Dąbrowska

2004

Tomasz Rodowicz, Mariusz Gołaj, Dorota Porowska, Marcin Mrowca, Elżbieta Rojek, Joanna Holcgreber, Grzegorz Podbiegłowski, Anna-Helena McLean, Anna Dąbrowska

2005

Mariusz Gołaj, Marcin Mrowca, Joanna Holcgreber, Grzegorz Podbiegłowski, Anna-Helena McLean, Anna Dąbrowska, Monika Kubat, Bartosz Nowakowski

2006

Mariusz Gołaj, Marcin Mrowca, Joanna Holcgreber, Grzegorz Podbiegłowski, Anna-Helena McLean, Anna Dąbrowska, Monika Kubat, Ewa Zielińska

2007

Mariusz Gołaj, Marcin Mrowca, Joanna Holcgreber, Grzegorz Podbiegłowski, Anna-Helena McLean, Anna Dąbrowska, Julia Bui-Ngoc, Ewa Zielińska

and guest: Agnieszka Mendel, Charlie Catrall, Karolina Cicha

2008

Mariusz Gołaj, Marcin Mrowca, Joanna Holcgreber, Anna Dąbrowska, Maciej Gorczyński, Benedict Hitchins, Jacek Timingeriu

and guest: Agnieszka Mendel, Karolina Cicha, Paweł Kieszko, Julia Bui-Ngoc

2009

Mariusz Gołaj, Marcin Mrowca, Joanna Holcgreber, Anna Dąbrowska, Maciej Gorczyński, Jacek Timingeriu, Benedict Hitchins

and guest: Karolina Cicha, Julia Bui-Ngoc, Alexia Kokkali, Paweł Kieszko, Maria Bikont, Olga Mytnik

2010

Mariusz Gołaj, Marcin Mrowca, Joanna Holcgreber, Anna Dąbrowska, Agnieszka Mendel, Esztella Levko

and guest: Paweł Kieszko, Emilia Śniegoska, Emilia Raiter, Martin O'Brian, Maria Bikont, Marie Paskova, Julia Bui-Ngoc, Zofia Barańska, Katarzyna Kapela, Dorota Kołodziej, Olga Mytnik

and (guest performances): Krzysztof Globisz, Mikołaj Blajda, orchestra Fresco Sonare

2011

Mariusz Gołaj, Marcin Mrowca, Joanna Holcgreber, Anna Dąbrowska, Agnieszka Mendel, Paweł Kieszko, James Brennan, Emilia Raiter

and guest: Dorota Kołodziej, Martin Quintela, Artem Manuilov, Paulina Dziuba

2012

Mariusz Gołaj, Marcin Mrowca, Joanna Holcgreber, Anna Dąbrowska, Agnieszka Mendel, Paweł Kieszko, James Brennan

and guest: Dorota Kołodziej, Martin Quintela, Artem Manuilov, Ivor Houlker, Damian Borowiec

2013

Actors and Musicians: Mariusz Gołaj, Marcin Mrowca, Joanna Holcgreber, Anna Dąbrowska, Agnieszka Mendel, Paweł Kieszko, James Brennan, Damian Borowiec

Cooperation: Dorota Kołodziej, Martin Quintela, Artem Manuilov, Jan Żórawski, Lia Ikkos, Karolina Rudaś, Gabriela Żmigrodzka, Elżbieta Wolińska, graduates of Academy for Theatre Practices"Gardzienice"

Chief Accountant: Sabina Sidor

Deputy Director for Administration:Wojciech Goleman

Deputy Director of the program: Mariusz Gołaj

Coordinator of the technical department: Edmund Specjał

and: Justyna Świder, Tomasz Jaromin, Danuta Chrześcijanek, Henryk Wójcik, Zuzanna Zubek-Gańska, Anna Wyrwas, Agata Wlazło

Cooperation: Włodzimierz Janowski, Jacek Gański, Dagmara Staniewska, Maciej Znamierowski

2014

Mariusz Gołaj, Marcin Jan Mrowca, Joanna Holcgreber, Anna Maria Dąbrowska, Agnieszka Mendel,  Paweł Kieszko, Jan Żórawski, Tetiana Oreshko

Cooperation: Dorota Kołodziej, Lia Ikkos Serrano, Elżbieta Wolińska, Karolina Rudaś, Gabriela Żmigrodzka, Olena Yeremenko, Maciej Gorczyński, Reza Mosavi, Lubomyr Iszczuk, graduates of Academy for Theatre Practices "Gardzienice"

The colaborating composer: Mikołaj Blajda. 

Chief Accountant: Sabina Sidor

Deputy Director of the program: Mariusz Gołaj 

Coordinator of the technical department: Edmund Specjał

and: Justyna Świder, Anna Wyrwas, Henryk Wójcik, Danuta Chrześcijanek, Zuzanna Zubek-Gańska ("Gardzienice" Gallery)

Cooperation: Włodzimierz Janowski, Jacek Gański, Maciej Znamierowski, Małgorzata Stępnik

2015

Actors and musicians: Mariusz Gołaj, Marcin Jan Mrowca, Joanna Holcgreber, Anna Maria Dąbrowska, Agnieszka Mendel, Paweł Kieszko, Tetiana Oreshko, Dorota Kołodziej, Jan Żórawski

Cooperation: Artem Manuilov, Maciej Gorczyński, Mateusz Malecki, Karolina Rudaś, Gabriela Żmigrodzka, Lubomyr Iszczuk, Filip Pysz, Rafał Granat, Olena Yeremenko graduates of Academy for Theatre Practices "Gardzienice"

Chief Accountant: Sabina Sidor

Deputy Director of the program: Mariusz Gołaj

Coordinator of the technical department: Edmund Specja

and: Justyna Świder, Anna Wyrwas, Henryk Wójcik, Danuta Chrześcijanek, Zuzanna Zubek-Gańska, Ewa Rudnicka, Adrianna Kucner, Joanna Woźnicka.

cooperation: Maciej Znamierowski, Włodzimierz Janowski, Jacek Gański, Elżbieta Wolińska, Tomasz Jaromin, Monika Jaromin, Krzysztof Smarzak, Radek Stępień, Bartosz Woźniak.

2016

Actors: Mariusz Gołaj, Marcin Jan Mrowca, Joanna Holcgreber, Anna Maria Dąbrowska, Agnieszka Mendel, Paweł Kieszko, Tetiana Oreshko, Dorota Kołodziej, Jan Żórawski

Cooperation: Maciej Gorczyński, Magda Pamuła, Jan Niemczyk, Kacper Lech, Karolina Rudaś, Gabriela Żmigrodzka, Lyubomyr Ishchuk, Filip Pysz, Rafał Granat, Radosław Stępień, Michał Zdunik and graduates of Academy for Theatre Practices "Gardzienice"

Chief Accountant: Sabina Sidor

Deputy Director of the program: Mariusz Gołaj

Coordinator of the technical department: Edmund Specja

and: Justyna Świder (accountant), Anna Wyrwas (HR), Jacek Sadowski (administration), Henryk Wójcik (technical worker), Danuta Chrześcijanek (technical worker), Zuzanna Zubek-Gańska (curator of "Gardzienice" Gallery), Ewa Rudnicka (until may), Adrianna Kucner (multimedia).

cooperation: Włodzimierz Janowski, Elżbieta Wolińska, Tomasz Jaromin, Monika Jaromin, Krzysztof Smarzak, Mateusz Bancerz.

 

2017

 

Actors: Mariusz Gołaj, Marcin Jan Mrowca, Joanna Holcgreber, Anna Maria Dąbrowska, Paweł Kieszko, Tetiana Oreshko, Dorota Kołodziej, Magdalena Pamuła, Jan Lech, Maciej Gorczyński

 

Cooperation: Kacper Lech, Karolina Rudaś, Gabriela Żmigrodzka, Lubomyr Iszczuk, Filip Pysz, Rafał Granat, Jan Żórawski, Jan Niemczyk, Radosław Stępień and graduates of Academy for Theatre Practices "Gardzienice" and students Artes Liberales UW.

 

Chief Accountant: Sabina Sidor

 

Deputy Director of the program: Mariusz Gołaj 

 

Coordinator of the technical department: Edmund Specjał

 

and: Anna Wyrwas (HR), Jacek Sadowski (administration), Henryk Wójcik (technical department), Danuta Chrześcijanek (technical department), Zuzanna Zubek-Gańska/Monika Schmeichel (curator of "Gardzienice" Gallery), Krzysztof Dziwny Gojtkowski (multimedia), Agata Łukaszewicz/Katarzyna Matyka (archiwum), Karolina Grzywaczewska (accountant), Danuta Chrześcijanek (technical worker), Monika Jaromin (technical worker), Tomasz Jaromin (technical worker), Przemysław Wójcik (technical worker).

 

Cooperation: prof. Krzysztof Bielawski, Włodzimierz Janowski, Elżbieta Wolińska, Mateusz Bancerz.

 

 

 

 

 

 

 
 

 
 

The European Centre for Theatre Practices
founded, built and run
by Włodzimierz Staniewski

 
Special EventsMEDIASITE MAPBIP

Copyright © 2013 - 2019 by The European Centre for Theatre Practices Gardzienice | Produced by JMC

 
 
 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij X